HAKKIMIZDA

Yoga La Yoga olarak, geleneksel Yoga Ekolleri ile birlikte farklı hareket disiplinlerini bir arada deneyimlerken beden ve nefes farkındalığı ile zihinsel sakinlik ve bütünlük durumuna ulaşmayı hedefliyoruz. 
Hareket ile bir araya gelen kişiler olarak; ekolojik, insan hakları ve toplumsal konulara karşı duyarlı olan, sosyal bir topluluk olmak ve birlikte gelişmek istiyoruz.

2018 yılında Ankara'nın yoga hareketi mottosu ile yola çıktık. 
Çoğunluğu ODTÜ Yoga'dan olan genç, dinamik ve enerjik ekibimiz ile şimdilik Ankara'ya, Çankaya'ya ve Cinnah'a enerji vermeyi hedefliyoruz.

PRATİK SEÇENEKLERİMİZ

Yin Yoga

Ashtanga Yoga

Budokon Mobility

Capoeira

YL Hamile Yogası

 

YL Kadın

YL Her Seviye

*Basitten karmasiga doğru tasarlanan ve tum asana gruplarını içeren, bu sayede her seviyeden katilimciya hitap eden, nefes ile birlikte akis halinde uygulanan, bedensel farkindaligi arttirici ve bu farkindaligi asanalara aktarmaya yonelik grup dersleri.
 

YL 1

*Temel asana gruplarının nefesle birlikte akis halinde uygulandigi, bedensel farkindaligi arttirici ve her seviyeden katilimci icin geliştirici ve öğretici grup dersleri.
 

YL 2

*Temel asanalarla birlikte daha karmaşık asanalarin da uygulandigi, nefes ile birlikte akis halinde uygulanan, sahip olunan beden farkindaligini asanalara aktarmaya yonelik, minimum 3 ay yoga pratiği sonrasında katilinabilecek grup dersleri.
 

YL Master Class

*Uzun meditasyon ve pranayama calismlari sonrası ileri seviye asanalarin nefes ile birlikte akis halinde uygulandigi, yüksek beden farkindaligi gerektiren ve asanalari farkindalikla ve tam bilinçle uygulamaya yonelik, ders veren uzmanın onayı ile katilinabilecek grup dersleri.
 

UZMANLARIMIZ

M. Yunus Kürk

Y. Emre Demir

Ulca Gökhun

Yunus 2008'den beri yoga yapıyor. Eğitmenlerimizin birçoğunun eğitmeni ve güçlü dersler yaptırıyor.

Yunus Emre 2015 yılında yogaya başladı. Yoga La Yoga’da Hatha Yoga ve Hamak Yogası dersleri veriyor. Emre yoganın hayatını daha sakin ve mutlu hale getirdiğini düşünüyor. 

Ulca 2010 yılından beri yoga ile ilgileniyor. Sakin akışları seven Ulca, Yoga La Yoga’da Hatha Yoga ve Yin Yoga dersleri veriyor.  Hayatının her alanında yoganın faydalarını gördüğüne inanıyor. 

Gizem Nur Tozlu

Sude Duran

Sinem Akat

Gizem 2016 yılından beri düzenli pratik yapıyor. Yoga La Yoga’da Hatha Yoga dersleri veriyor. Farkındalık, şefkat ve anlayışı iç içe geçiren akışları paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Sude 2016 yılından beri düzenli pratik yapıyor. Güçlü dersleri seviyor, Yoga La Yoga’da Ashtanga ve Hatha Yoga dersleri veriyor.  İnandıktan ve çabaladıktan sonra yapılamayacak hiçbir şey olmadığını düşünüyor. 

Sinem son 10 yıldır konsept ve proje tasarımı ağırlıklı sanat projelerini hayata geçiriyor. Pratiğinde mindulfness ve hareketi bir araya getiren Sinem, Yoga La Yoga’da Budokon Yoga, Budokon Mobility ve Yin Yoga dersleri veriyor.  

Elif Öztek

 Elif 2016 yılından beri düzenli pratik yapıyor. Yoga La Yoga’da güç ve esnekliği bir araya getiren Hatha Yoga akış dersleri veriyor. Herkesin yoga yapabileceğine inanıyor. 

Cansev Gökgün Yılmaz

 Cansev 2008 yılından beri düzenli pratik yapıyor. Yoga La Yoga’da Hamile Yogası dersleri veren Cansev, öğrenmekten ve öğrendiklerini paylaşmaktan büyük keyif alıyor. 

Talat Çetin

2016 yılında yogaya başlayan Talat, Yoga  La Yoga’da güç odaklı Hatha Yoga dersleri ile biliniyor.

Oya Ak

Oya yogaya 2016 yılından beri düzenli yoga yapıyor. Yoga La Yoga’da sakin akışları olan Hatha Yoga dersleri veriyor. Yoganın, özümüze dönmek için çok güzel bir araç olduğunu düşünüyor. 

Mert Kav

2015 yılında yogaya başlayan Mert, Yoga La Yoga’da Hatha Yoga dersleri veriyor. Yoganın gözler kapandığında matı uçan bir halıya döndürebileceğine inanıyor. 

Emirhan Demirkaya

2018 yılında yogaya başlayan Emir, Yoga La Yoga’da sakin Hatha Yoga dersleri ile biliniyor. Yoganın hayatını planlı ve düzenli yaşamak isteyen herkesin edinmesi gereken bir motivasyon olarak görüyor. 

Sıkça Sorulan Sorular

Can I wait and register right before the event?


Registration for the 2021 VISION Hi-Tech Training & Expo is currently closed.
Do I have to be a member of MWACA to attend?


No! The VISION Hi-Tech Training & Expo event is open to all automotive service professionals from across the country and around the world. Our MWACA members do receive an exclusive opportunity to register in advance and receive discounts. If you are an independent repair shop in the Midwest and would like information about joining MWACA, click here: https://www.mwaca.org/join
How soon should I register for classes?


Easy answer....ASAP! Classes will begin filling quickly, especially those that are hands-on or live-car. We recommend that you take a look at the training schedule and get registered as soon as you can. You can always go back later and change a class if you find another one you would rather be in.

©2019 Yoga La Yoga