©2019 Yoga La Yoga

HAKKIMIZDA

Yoga La Yoga olarak, geleneksel Yoga Ekolleri ile birlikte farklı hareket disiplinlerini bir arada deneyimlerken beden ve nefes farkındalığı ile zihinsel sakinlik ve bütünlük durumuna ulaşmayı hedefliyoruz. 
Hareket ile bir araya gelen kişiler olarak; ekolojik, insan hakları ve toplumsal konulara karşı duyarlı olan, sosyal bir topluluk olmak ve birlikte gelişmek istiyoruz.

2018 yılında Ankara'nın yoga hareketi mottosu ile yola çıktık. 
Çoğunluğu ODTÜ Yoga'dan olan genç, dinamik ve enerjik ekibimiz ile şimdilik Ankara'ya, Çankaya'ya ve Cinnah'a enerji vermeyi hedefliyoruz.

PRATİK SEÇENEKLERİMİZ

Yin Yoga

Ashtanga Yoga

Budokon Mobility

Capoeira

YL Hamile Yogası

 

YL Kadın

YL Her Seviye

*Basitten karmasiga doğru tasarlanan ve tum asana gruplarını içeren, bu sayede her seviyeden katilimciya hitap eden, nefes ile birlikte akis halinde uygulanan, bedensel farkindaligi arttirici ve bu farkindaligi asanalara aktarmaya yonelik grup dersleri.
 

YL 1

*Temel asana gruplarının nefesle birlikte akis halinde uygulandigi, bedensel farkindaligi arttirici ve her seviyeden katilimci icin geliştirici ve öğretici grup dersleri.
 

YL 2

*Temel asanalarla birlikte daha karmaşık asanalarin da uygulandigi, nefes ile birlikte akis halinde uygulanan, sahip olunan beden farkindaligini asanalara aktarmaya yonelik, minimum 3 ay yoga pratiği sonrasında katilinabilecek grup dersleri.
 

YL Master Class

*Uzun meditasyon ve pranayama calismlari sonrası ileri seviye asanalarin nefes ile birlikte akis halinde uygulandigi, yüksek beden farkindaligi gerektiren ve asanalari farkindalikla ve tam bilinçle uygulamaya yonelik, ders veren uzmanın onayı ile katilinabilecek grup dersleri.
 

UZMANLARIMIZ

M. Yunus Kürk

Y. Emre Demir

Ulca Gökhun

Gizem Nur Tozlu

Sude Duran

Sinem Akat

Elif Öztek

Cansev Gökgün Yılmaz

Talat Çetin

Mert Kav

Oya Ak